Kendi hediyeni seçebilmek hediyelerin en iyisidir.
Size yeni bir moda hediye etme şekli sunuyoruz.

Sevdiklerinize hediye verebilmeniz üzere MANGO'nun size sunduğu en kolay seçenek:

Bulunduğunuz ülkedeki herhangi bir mağazadan MANGO HEDİYE KARTLARINI edinebilirsiniz. İstediğiniz tutarı seçebilirsiniz.

Eğer size bir MANGO HEDİYE KARTI, hediye edildiyse, bunu hediye kartının oluşturulmuş olduğu ülkedeki mağazaların herhangi birinde en fazla hoşunuza giden giysi ve aksesuar koleksiyonunu satın almak için kullanabilirsiniz.

#
Genel koşullar
Hediye Çeki, belirtilen çekin temin edildiği ülkede konumlanmış olan, MANGO Outlet mağazaları dahil olmak üzere MANGO konfeksiyonlarının belirtilen tarihlerde satışta olduğu mağazalarda yer alan bir veya birden fazla giyim ürün ve/veya aksesuarlarını, aynı çekte belirtildiği bakiye doğrultusunda münhasır satın alma hakkını verir. Bu doğrultuda Hediye Çeki, hiçbir koşul altında, nakit veya diğer ticari kuruluşların hediye çekleri veya benzer enstrümanları (başlıca hediye çekleri, alacak notları, promosyon kodları, ve benzerleri) ile değiştirilemez. Hediye Kartı, bunun sahip olduğu mevcut bakiyeye bağlı olarak, kartın malikine Hediye Kartının satın alınmış olduğu ülkede bulunan MANGO mağazalarında o an için satışa sunulmuş olan herhangi bir giysi ve/veya aksesuara yönelik olarak satın alma imkanı sağlamaktadır. Buna rağmen shop.mango.com online mağazamızda geçerli olmayacaktır. Hediye Kartı yalnızca ve münhasıran Hediye Kartının satın alınmış olduğu ülkede kullanılabilecektir. Hiçbir durumda satın alınmış olduğu ülkenin haricinde kullanılamayacaktır. Hediye Kartının değeri, kartın aktive edildiği andaki değerdir. Hediye Kartı, kart üzerindeki bakiye bitene dek sahibi tarafından herhangi bir alışverişte kullanılabilecektir. Hediye Kartının bakiyesi daha önce belirtilmiş olan MANGO mağazalarında giysiler ve/veya aksesuarlar satın almak için kullanıldığı ölçüde azalacaktır. Her durumda, Hediye Kartının mevcut bakiyesi alışveriş fişinde belirtilecek olup, bakiye, daha önce belirtilmiş olan mağazaların herhangi birinden öğrenilebilecektir. Hediye Kartının geçerliliği ve son kullanım tarihi kart üzerinde belirtiliyor olacaktır. Söz konusu tarih aşıldığı zaman, Hediye Kartı herhangi bir değere sahip olmayacak ve bunun sonucunda hiçbir MANGO/MNG mağazasında kullanılamayacaktır. Aynı şekilde, söz konusu tarih aşıldığında, Hediye Kartındaki mevcut bakiye hiçbir şekilde iade edilmeyecek ve hiçbir koşul altında Kartın sahibi tarafından talepte bulunulamayacaktır. Hediye Kartına bakiye eklemesi yapılamaz. Hiçbir durumda söz konusu Kartta bulunan bakiye nakit veya başka bir ödeme şekli yoluyla kartın sahibine iade edilmeyecektir. Hediye Kartının bakiyesi tükendiğinde, kart MANGO mağazasına iade edilmelidir. Hediye Kartı ile satın alınmış olan giysi ve/veya aksesuarların iadesi halinde, bu ürünün bedeli müşteriye alacak fişi olarak ödenecektir. Hediye Kartı ile ilgili olarak vuku bulabilecek herhangi bir tutarsızlık, anlaşmazlık veya fikir ayrılığının çözümlenmesi İspanyol kanunlarında belirtilmiş olan koşullara uygun olarak gerçekleştirilecek ve uygulanması söz konusu olabilecek başka herhangi bir yargı makamının açık bir şekilde reddi ile Barselona Mahkemeleri nezdinde işleme tabi tutulacaktır.